Play IT


Simple

Jorja Smith

Jorja Smith është këngëtare-kompozitore Angleze . Ajo ka publikuar disa këngë që nga janari 2016 dhe ka bashkëpunuar me...Lexo

Tinashe

Tinashe është këngëtare, kompozitore, balerinë dhe aktore amerikane. Ajo u shpërngul në Los Anxhelos dhe  nisi karrierën e saj në...Lexo

Our
Music
Categories

Kygo risjell "Higher Love" me Whitney Huston. Dëgjoni këngën

Një bashkëpunim i papritur midis producentit Kygo dhe ikonës së muzikës pop Whitney Houston,...Lexo

09/07/2019

Shikoni videon e 'Mother's Daughter' nga Miley Cyrus dhe zbuloni kush ishin të gjithë personazhet në të

Për ata që ende nuk e kanë parë videon me të fundit nga Miley...Lexo

03/07/2019

Cardi B shkon në burg në videoklipin e 'PRESS'. Shikoni videon

Ka pak ditë që është publikuar videoklipi, dhe na ka lënë me gojë hapur!...Lexo

30/06/2019

playlists

 • 09

  Kygo, Whitney Houston
  Higher Love

 • 08

  Shawn Mendes, Camila Cabello
  Señorita

 • 07

  Nicki Minaj
  MEGATRON

 • 06

  Katy Perry
  Never Really Over

 • 05

  Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora
  Ritual

 • 04

  The Chainsmokers, Bebe Rexha
  Call You Mine

Dua Lipa

Dua Lipa shkëmben puthje dhe përqafime me Anwar Hadid. Shikoni fotot

DUA Lipa konfirmoi romancën e saj të re me Anwar Hadid - ndërsa ata...Lexo

09/07/2019

Bien këmbanat për dasmën e reperes Iggy Azalea.

Fansat e Iggy Azalea mendojnë se ajo është fejuar me Playboi Carti pasi ajo...Lexo

06/07/2019

Aktorja Shay Mitchell njofton shtatzëninë e saj, 6 muaj pas zbulimit të një aborti. Shikoni foton e shtatzanizë

Shay Mitchell njoftoi se ajo është një mama e ardhshme, gjashtë muaj pasi ajo...Lexo

03/07/2019