Play IT


Simple

Ava Max

Ava Max është një këngëtare dhe kompozitore amerikane,ka lindur në Milwaukee, Wisconsin me prindërit Shqiptarë nga Saranda dhe Tirana....Lexo

Camila Cabello

Camila Cabello është këngëtare dhe kompozitore kubane-amerikane. Ajo u bë e njohur për publikun si pjesë grupit të vajzave...Lexo

Our
Music
Categories

DJ Khaled sjell "Wish Wish" me Cardi B dhe 21 Savage. Shikoni videon

"Wish Wish" sapo është publikuar, bashkëpunimi mes DJ Khaled, Cardi B dhe 21 Savage....Lexo

19/05/2019

ParadoX ft. Bojken Lako - "HOME". Dëgjoni këngën

Për ata që nuk e dinë, ParadoX është një duo shqiptare e muzikës elektronike,...Lexo

16/05/2019

Billboard Music Awards 2019. Shikoni listën e fituesve

Top Artist:Cardi BDrake -- WINNERAriana GrandePost MaloneTravis Scott Top New Artist:BazziJuice WRLD -- WINNERLil...Lexo

03/05/2019

playlists

 • 13

  Lorde (Feat. Khalid, Post Malone & SZA)
  Homemade Dynamite

 • 12

  The Black Eyed Peas
  BIG LOVE

 • 11

  Marshmello ft. Bastille
  Happier

 • 10

  French montana
  Famous

 • 09

  Sarah Close
  Crazy Kind

 • 08

  Imagine Dragons
  Zero

Selena Gomez

Nëse humbni në peshë, keni këto përfitime

Nivelet e energjisë ju rriten Gjëja e parë që përjetoni pasi hiqni disa kilogramë...Lexo

23/05/2019

Vajza e Eno Popit feston sot 1-vjetorin dhe fotoja e të dyve bashkë na ëmbëlsoi ditën

Si sot një vit më parë, moderatori i njohur i ''Top Channel'', Eno Popi,...Lexo

Rihanna prej një viti jeton ''fshehurazi'' në kryeqytetin europian...

Ylli botëror, Rihanna, së fundmi ka treguar se është duke jetuar në Londër qe...Lexo