Si Radio

Play it Simple

Current track

Title

Artist

Current show

Si Beats

12:00 pm 6:00 pm

Current show

Si Beats

12:00 pm 6:00 pm

Background

Muzike

Machine Gun Kelly zbuloi videon e re muzikore “Bloody Valentine” , e cila nuk është asgjë më pak se një situatë pengmarrje Në videon e drejtuar nga Michael Garcia, rap-rocker zgjohet pranë “dhelprës me sy të këndshme” Megan Fox, i cili vazhdon ta lidhë atë dhe ta trajtojë si të burgosur. Video arrin kulmin në […]

Me anë të një postimi të ndarë në Instagram, Andi Dhoska zbulon se do të sjellë së shpejti këngën e tij të re. Është një rrymë krejtesisht e re për publikun. Kënga e titulluar “Move Around” është bashkimi i elementeve muzikorë të Future strike, Spinning House, Future House & EDM.

Pas gjashtë javësh përgatitje, “Eurovision: Europe Shine A Light” do të transmetohet sonte më 16 maj në orën 21:00. Në vend të asaj që do të kishte qenë një finale e madhe në Rotterdam të Holandës, shfaqja,do të transmetohet në kanalin YouTube në mbi 40 shtete. Shqipëria do të prezantohet sonte në formatin virtual nga […]