Play IT


Simple

News
Një bashkëpunim i papritur midis producentit Kygo dhe ikonës së muzikës pop Whitney Houston, "Higher Love" merr frymë të re nga origjinali i Steve Winwood të vitit 1986.
Për ata që ende nuk e kanë parë videon me të fundit nga Miley Cyrus, mund ta shikoni atëmë poshtë. 1.Miley Cyrus patjetër! (Duhh) 2.Angelina Duplisea 3.Amazon Ashley 4.Tish Cyrus 5.Aaron Philip 6.Lacey Baker 7.Mari Copeny 8.Melanie Sierra (Mela Murder) 9.Paige Fralix 10.Vendela 11.Casil McArthur 12.Trydryn Scott
Ka pak ditë që është publikuar videoklipi, dhe na ka lënë me gojë hapur! Fituesja e çmimit Grammy duket se akuzohet për një vrasje, dhe Cardi ndodhet në gjykatë. Videoja më pas tregon Cardin dhe ekipin saj të kërcimtarëve lakuriq që performojnë një koreografi të gjallë, ndërsa krahu i saj i djathtë mbytet në...Lexo
Videoja e këngës Senorita fillon me Mendes në një xhaketë lëkure në një motoçikletë. Këngëtari pop merr një vakt në një restorant ku Cabello është kamarierja e tij. Është fillimi i një gjëje të mrekullueshme. "Every touch is ooh la la la, it's true la la la", këndojnë ata. Kjo është hera e parë...Lexo
Ajo po vjen. Jo, prit. Miley Cyrus është padyshim këtu. EP e re e yllit të pop-it, She Is Coming, është publikuar në mesnatë, dhe përmban gjashtë këngë, duke përfshirë edhe këngën kryesore "Mother's Daughter."