Play IT


Simple

News
Kënga me e fundit e yllit të popit, "Nightmare", ka pak që është publikuar dhe është pikërisht me ndjesitë e zemërimit që të gjithë po prisnim. "I've tasted blood and it is sweet," ajo këndon mbi melodinë e frikshme. Shikoni Shikoni videon muzikore të "Nightmare" nga Halsey më poshtë.
"Wish Wish" sapo është publikuar, bashkëpunimi mes DJ Khaled, Cardi B dhe 21 Savage. "Now I be countin' my money, buyin' jewelry, hoes be ridin' dick/I just make my M's and mind my business, hoes be ridin' dick," thotë Cardi. "I can see Cardi eat so much and that's what got 'em sick/But I...Lexo
Për ata që nuk e dinë, ParadoX është një duo shqiptare e muzikës elektronike, e përbërë nga producenti Andi Lazaj  dhe vokaliste-kompozitore Anxhela Llaha. Janë formuar si grup në vitin 2016. Dhe në 17 dhjetor të 2016 debutuan me këngën e tyre të parë "Back to Her" përmes 360M Records, një këngë me tinguj tropical house...Lexo
Top Artist:Cardi BDrake -- WINNERAriana GrandePost MaloneTravis Scott Top New Artist:BazziJuice WRLD -- WINNERLil BabyDua LipaElla Mai Billboard Chart Achievement Award:Dan + ShayDrakeAriana Grande -- WINNERLady Gaga & Bradley CooperDua Lipa Top Male Artist:Drake -- WINNERPost MaloneTravis ScottEd SheeranXXXTentacion Top Female Artist:Cardi BAriana Grande -- WINNERHalseyElla MaiTaylor Swift Top Duo/Group:BTS -- WINNERDan + ShayImagine...Lexo
Ne nuk e dimë nëse çiftet që rimojnë së bashku qëndrojnë së bashku, por Cardi B dhe Offset duken shumë të dhënë për njëri-tjetrin në videon e nxehtë për "Clout", e cila u publikua të mërkurën në mëngjes (17 prill). Videoja e drejtuar nga Danieli Russell për këngën nga albumi solist i artistit të...Lexo