Play IT


Simple

News
Popullariteti i "Out of Love" nga Alessia Cara flet për pyetjen shkatërruese që përmbyt një zemër të thyer: When did you fall out of love with me? (Kur te mbaroi dashuria per mua?). Cara publikoi një video emocional për të shoqëruar baladën, dhe klipi e tregon këngëtaren ndërsa sheh një seri çiftesh që shkëputen nga njëri-tjetri përmes gjuhëve trupore,...Lexo
Ciara ka publikuar videon e saj më të fundit, "Thinkin Bout You", të premten. Klipi hapet si një skenë nga filmi Pretty Woman, me këngëtaren në një suitë hoteli luksoze, flokë të lidhur dhe duke u kënaqur në një vaskë teksa bëhet gati për një takim. “I’ve been thinkin’ ‘bout you/Wonderin’ who’s stuck in...Lexo
Vëllezërit Jonas gezuan cdo fans kur u ribashkuan dhe publikuan kengen "Sucker", por ata nuk kane mbaruar ende. Trio-ja sapo kane publikuar sot kengen "Cool". "Cool" sjell një varietet të gjallë, Miami Vice, dhe videoja muzikore shoqëruese është po aq retro. Ata i japin homazh "Rio" nga Duran Duran dhe "I'm Still Standing" nga...Lexo
Kjo është kënga kryesore e albumit debutues të yllit pop, 'When We All Fall Asleep, Where Do We Go?' Billie Eilish festoi publikimin e albumit të saj, duke sjellë një video të re për të "Bad Guy" të premten (29 mars). Ndërsa videoklipi fillon, Billie can përmes një muri ngjyrë mustardë duke veshur një...Lexo
Lista e bashkëpunimeve Latine vazhdon të rritet dhe këtë herë, Sofja Reyes merr vemendjen me Anitta dhe Rita Ora për të publikuar himnin e fundit femëror "R.I.P." Kënga ritmike ka një tekst të veçantë në të cilën Sofja, Rita dhe Anitta nuk besojnë më në historitë e meshkujve, dhe ato plotësisht vrasin çdo gënjeshtër....Lexo