Play IT


Simple

ShowBiz
Reperja Loredana Zefi ka humbur babanë, i cili mësohet se është ndarë nga jeta pak orë më parë. Njoftimin e ka bërë vetë reperja në profilin e saj në Instagram. Ajo i ka bërë një dedikim prekës të atit, ndërsa ka marrë edhe shumë ngushëllime nga fansat në rrjetin social. “Faleminderit baba që deri...Lexo
Për disa njerëz dhimbja e kokës kthehet në diçka të padurueshme për ta dhe drejtohen menjëherë tek mjeku për të marrë medikamente. Por ekzistojnë edhe disa mënyra të tjera ku dhimbjen e kokes mund ta pushoni me mënyra natyrale. Një ndër to është përdorimi i xhinxherit, i cili ndikon në reduktimin e inflamacionit të...Lexo
Dubai është një nga qytetet më të bukura në botë. Ndërtesat e këtij qyteti janë gjigante dhe me një arkitekturë shumë të rrallë. Gjithashtu cilësohet si një ndër qytetet më të famshëm për mbizotërimin dhe madhështinë e qendrave të saj tregtare që tërheqin një klientelë të pasurish nga e gjithë bota. Cityland Group shpreson...Lexo
Jemi mësuar që gjithnjë ta shohim brune në daljet e saj publike, por këtë herë aktorja bukuroshe italiane Monica Bellucci, na ka surprizuar me ndryshimin drastik në pamjen e saj. 54-vjeçarja është bërë bionde dhe ka realizuar një set fotografik për revistën “Soon”, ku duket elegante dhe sensuale si gjithmonë. Gjatë karrierës së saj,...Lexo
Enca Haxhia ka lënë pas vetes modestinë dhe ka ngacmuar paksa kolegët e saj të muzikës Këngëtarja shqiptare pohon se po mos të ishte ajo, industria muzikore do të ishte e mërzitshme dhe kot. Ajo u ka kërkuar fansave dhe opinionit të gjerë që të gjejnë një artist që ka bërë këngë në zhanre...Lexo