Si Radio

Play it Simple

Current track

Title

Artist

Current show

Secretly Yours

12:00 am 6:00 am

Current show

Secretly Yours

12:00 am 6:00 am

Background

Demi Lovato rikthehet pas 2 vitesh larg vëmëndjes

Written by on May 27, 2020

Pas një dy vitesh larg vëmendjes, këngëtarja ka zbritur në këmbët e saj, me një album të ri të fuqishëm, dhe një jetë të re plot harmoni.

Më 24 Korrik 2018, Demi Lovato u shtrua në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, pas një telefonate të bërë tek 911 nga shtëpia e saj Hollywood Hills ku ajo u raportua e pavetëdijshme.

Lovato shpreson që përvoja e saj, mund të ketë një efekt destigmatizues, duke inkurajuar të tjerët që luftojnë me varësitë e ndryshme për të kërkuar ndihmë.
“Ajo që është e rëndësishme për t’u përqëndruar është e dashuria dhe mbështetja,” thotë ajo.

Tagged as