Urban Beats

November 20, 2020 - 103 views
On January 14, 2021
17:00 - 18:00
Si Radio
Bulevardi Zogu i I
1001, Tirane

Me filozofinë e tij të përzgjedhjes, nga hitet që kanë shkruar historinë e muzikës, tek muzika më e re dhe avangarde ose siç mund ta quajmë ndryshe 'New & Old School', producenti Shqiptar Andi Dhoska, pret që të "gozhdojë në sfond" dëgjuesit e apasionuar pas zhanrit muzikor Hip-Hop, çdo të Enjte në orën 17:00.

Comments(0)

Log in to comment