Si Radio

Play it Simple

Current track

Title

Artist

Current show

Si Beats

12:00 pm 6:00 pm

Current show

Si Beats

12:00 pm 6:00 pm

Background

Jonas Brothers & Karol-G lançojnë këngën e rradhës

Written by on May 17, 2020

Në fillim të këtij viti, Jonas Brothers festuan atë që filloi vitin e kaluar me reformimin, rikthimin dhe albumin e suksesit të tyre “Happiness Begins” – duke lançuar lançuar këngën e tyre të re “What a Man Gotta Do.” Ky ishte rikthimi i tyre në Janar, por që prej asaj kohe, ata kanë punuar për të shfaqur këngën e tyre të re, të quajtur “X.” një këngë e plotë me falsetë nga Joe, tekste të gjalla nga Nick, dhe një varg i lezetshëm në gjuhën spanjolle nga Karol G.