Play IT


Simple

ShowBiz
Jordyn Woods bëri 5 milion £ pas puthjes me Tristian Thompson

Kur Jordyn Woods puthi Tristan Thompson pas krahëve të Khloe Kardashian në shkurt, ajo u dëbua nga familja më e fuqishme e Hollivudit.

Por, larg nga rrënimi i karrierës së saj, incidenti tani është quajtur "puthja prej £ 5m", pasi Jordyn ka marrë tashmë miliona nga marrëveshjet e modës dhe linjat e veshjeve.

Përfundimi i sezonit të Keeping Up With the Kardashians, që trajton pasojat e kësaj puthjeje 5 milion-she, do të dalë për publikun këtë javë.