Pop Lajm RSS

Këngët më të mira që nuk i keni dëgjuar gjatë vitit 2020

Arrestohet reperi i famshëm DaBaby

Kështjella gjigante prej akulli, pamje fantastike nga festivali i akullit në Kinë

Rita Ora organizoi festë të jashtligjshme në pandemi. Policia i heq licencën restorantit Londinez

Për çfarë flet “The Queen’s Gambit” seriali më i shikuar i momentit

“The Gentlemen”, filmi argëtues që nuk duhet humbur

Rikthehet audio-drama "Babai Im" me sezonin e dytë

Historia e panjohur e Ishullit të Trëndafilave. Film mbi shtetin përballë Riminit që kërkonte pavarësinë, Italia e fundosi

Covid-19 ka aromë dhe qentë mund ta nuhasin atë.

Për herë të parë shfaqja në “La Scala” u transmetua si një përmbledhje televizive