Pop Lajm RSS

Dua Lipa fiton çmimet e rëndësishme në LOS40 Music Awards 2020

Albanian Artist / Miliona shikime në Spotify

Arilena Ara dhe Alban Skënderaj! Çfarë po thurin së bashku ?

Rihanna dhe Asap Rocky në një lidhje dashurie ?

Urimi i Rita Orës për Pavarësinë / Vesh këpucët me flamurin shqiptar

Maska-Ra / Dëgjoni episodin e I-rë podcast të audio-dramës

Pamjet magjepese të Dua Lipa / Fiton çmimin në American Music Awards

Si po përpiqen Hackers, të vjedhin sekretet e vaksinës kundër coronavirusit

Si Radio ! Tingulli i njerëzve të thjeshtë

Stilistët! Çfarë duan gratë në një pandemi