“Vetëm” kënga e re nga Elgit Doda


Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Elgit Doda, ka prezantuar projektin e tij të ri muzikor.

“Vetëm” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video atraktive.

Masterizimi i kësaj kënge është bërë nga Marenglen Boja, ndërsa video nga Andi Allko.

Comments(0)

Log in to comment